Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

Przeciwnicy

Zopo zp980 Dual SIM czarny

Zopo zp980 Dual SIM czarny

Rekomendacje

Opinie

 1. Powyżej gwiazdki dodane z premedytacją. Niestety kuleje i to bardzo bateria, po drugie GPS po kilku miesiącach nie wie gdzie jest, czujnik WIFI to jakiś żart jest. Stojąc przy routerze mam zasięgu 3 kreski. Ekran faktycznie super, prędkość działania również. Ale nie za 1000zł !!

  Opinie napisał(a) grusiak dnia

 2. Telefon sprawdza się jak na razie na 100 % , łatwy w obsłudze ,super aparat robi bardzo fajne fotki wyświetlacz ok , bateria przy intensywnym użytkowaniu wystarcza na 1 dzień , ogólnie jestem mile zaskoczony więc polecam aby tak dalej się sprawował :))

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  wysoka jakość wykonania
  cena
  stosunek jakości do ceny
  spełnia oczekiwania
  wygląd
 3. Bardzo dobry i wydajny wśród smart fonów za dość niewielką cenę. Jednakże są drobne braki, typu aparat, a bardziej istotny flash. Strasznie słaby, jeżeli zależy komuś na zdjęciach robionych nocą, to z całą odpowiedzialnością nie polecam. Jeżeli komuś zależy na korzystaniu z bezpłatnego internetu dostępnego w Polsce, smart fon nie obsługuje zakresu 900 MHz ;/

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  wysoka jakość wykonania
  cena
  stosunek jakości do ceny
  spełnia oczekiwania
  wygląd

comments powered by Disqus