Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

Sony Xperia sola MT27I czarny czy ZTE Blade G niebieski

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Sony Xperia sola MT27I czarny
ZTE Blade G niebieski
Remis

Cechy

Sony
Sony Xperia sola MT27I czarny
czy
ZTE
ZTE Blade G niebieski

Opinie

100% poleca ten produkt

Sony Xperia sola MT27I czarny
 1. produkt spełnia moje wymagania

  Opinie napisał(a) Edyta dnia

 2. Uzytkuje od kilku miesiecy i nie mialem z tym telefonem wiekszych problemow, dobrze trzyma zasieg, niezlej jakosci zdjecia, ciekawe funkcje.

  Opinie napisał(a) dexter dnia

 3. Bardzo fajny telefonik. Szybki, stabilny. I czym wyróżnia się z tanich telefonów Sony to tym, że ma bardzo fajny ekran do tego jako pierwszy z obsługą rękawiczek. Polecam serdecznie.

  Opinie napisał(a) Paco dnia

100% poleca ten produkt

ZTE Blade G niebieski
 1. Ładny desing jak na firme zte, czas pracy baterii rowniez zadowalajacy, plynnosc dzialania zdecydowanie rowniez jest na plus

  Opinie napisał(a) Marta dnia

 2. Duży,lekki i bardzo przyjazny dla starszych osób...super!!!

  Opinie napisał(a) Elżbieta dnia

 3. Bardzo dobry i tani.Ekran 4.5", śmiga bez zacinania. Kupiłem synowi który jest zachwycony,zbiera bardzo pochlebne opinie u kolegów w klasie.

  Opinie napisał(a) janek dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki