Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

Przeciwnicy

Sony Xperia L biały

Sony Xperia L biały

Rekomendacje

Opinie

 1. Telefon działa bez zarzutu. Przy dziennym świetle aparat robi czyste zdjęcia. Inferfejs odświeżony w porównaniu do modelu Xperia J. Jedyną wadą są przyciski funkcyjne, które de facto zmniejszają powierzchnię wyświetlacza.

  Opinie napisał(a) yennefer dnia

 2. Fajny telefon za dobrą cenę, Nie za duży, ładne kolory, fajny wyświetlacz. Dla mnie Android to plus, bo intuicyjna obsługa. Polecam!

  Opinie napisał(a) domix dnia

 3. polecam ten telefon, mimo że spodziewałem się lepszego aparatu fotograficznego. System płynnie się sprawuję.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  wysoka jakość wykonania
  wygląd
  Wady
  Przeciętny aparat

comments powered by Disqus