Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

SAMSUNG GALAXY S PLUS GT-I9001 CZARNY

SAMSUNG GALAXY S PLUS GT-I9001 CZARNY

od 349,90 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Telefon komórkowy SAMSUNG GT-i9001 Galaxy S+ (Galaxy S Plus)

Stan: Nowy

Gwarancja: Producenta 24 miesiące

Blokada simlock: Bez blokady - działa w każdej sieci

Menu: POLSKIE - telefon z polskim menu

Kolor: Metallic Black - czarny

W komplecie z telefonem: pudełko, oryginalna instrukcja polskojęzyczna, ładowarka sieciowa, gwarancja, zestaw słuchawkowy, kabel USB.

Raty: Możliwość zakupu na raty - Aby dokonać u nas zakupu w systemie ratalnym wystarczy za pośrednictwem Internetu wejść na stronę i wybrać dowolny kredyt gotówkowy, a po jego otrzymaniu dokonać u nas zakupu.

Przeciwnicy

Samsung GALAXY S Plus GT-I9001 czarny

Samsung GALAXY S Plus GT-I9001 czarny

Rekomendacje

Opinie


comments powered by Disqus