Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

Samsung Galaxy mini II (mini 2) GT-S6500 żółty czy Sony Xperia J ST26i złoty

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung Galaxy mini II (mini 2) GT-S6500 żółty
Sony Xperia J ST26i złoty
Remis

Cechy

Samsung
Samsung Galaxy mini II (mini 2) GT-S6500 żółty
czy
Sony
Sony Xperia J ST26i złoty

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung Galaxy mini II (mini 2) GT-S6500 żółty
 1. To jest mój pierwszy smartfon i jestem w pełni z niego zadowolony. System Android się nie wiesza. Wszystko działa jak działać powinno. Wymienna obudowa dołączona do zestawu dodatkowo podnosi walory estetyczne.

  Opinie napisał(a) Rogus dnia

 2. Świetny smartfonik ;) Wadą jest mało ramu - ale wyłączyć animacje i działa świetnie ;)

  Opinie napisał(a) KITT dnia

 3. Telefon jest lekki, intuicyjny, polecam

  Opinie napisał(a) kgrgl dnia

100% poleca ten produkt

Sony Xperia J ST26i złoty
 1. Mam ten telefon półtora roku. Bardzo dużo przeszedł. Zdarza mu się przycinać, ale w tej cenie nie znajdzie się nic lepszego. Polecam :)

  Opinie napisał(a) Mateusz dnia

 2. najlepszy telefon jaki dotychczas miałam :) świetne aparat , super wygląd , bateria trzyma ok 3 dni naprawdę polecam :)

  Opinie napisał(a) dnia

 3. świetny telefon :) mam go od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona :)bateria trzyma ok 3 dni , świetny wyświetlacz, wifi dobrze "łapie" :) bardzo polecam :)

  Opinie napisał(a) dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki