Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

Samsung Galaxy Ace 3 czarny czy SAMSUNG S5830i GALAXY ACE I (ACE 1) czarny

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung Galaxy Ace 3 czarny
SAMSUNG S5830i GALAXY ACE I (ACE 1) czarny
Remis

Cechy

Samsung
Samsung Galaxy Ace 3 czarny
czy
SAMSUNG
SAMSUNG S5830i GALAXY ACE I (ACE 1) czarny
WYŚWIETLACZ
Ekran dotykowy
Posiada ekran dotykowy
Ekran dotykowy
Posiada ekran dotykowy
TECHNICZNE
Pamięć wewnętrzna
8 GB
Pamięć wewnętrzna
Brak danych
Obsługiwane karty pamięci
Obsługuje karty pamięci
Obsługiwane karty pamięci
Obsługuje karty pamięci
PODSTAWOWE INFORMACJE
Kolor
Czarny
Kolor
Czarny
Rodzaj klawiatury
Klawiatura ekranowa
Rodzaj klawiatury
Klawiatura ekranowa
OPROGRAMOWANIE
System operacyjny
Android
System operacyjny
Android
KOMUNIKACJA
GPS
Posiada GPS
GPS
Posiada GPS
APARAT FOTOGRAFICZNY
Wbudowany aparat cyfrowy
5 Mpix
Wbudowany aparat cyfrowy
5 Mpix
pozostałe
Producent
Samsung
Producent
Samsung
Bluetooth i Wi-Fi
Brak danych
Bluetooth i Wi-Fi
Wi-Fi i Bluetooth

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung Galaxy Ace 3 czarny
 1. Pomysł na ten telefon, wykonanie zewnętrzane i podzespoły to klasyczny Chińczyk firmowany przez Koreański koncern. Już na pierwszy rzut oka przykuwają uwagę czarne kropki obok przedniej kamery, udające sensory oświetlenia, których w tym telefonie próżno szukać - wielu klientów da się nabrać. Jakość plastiku przypomina raczej zabawki i jest gorsza od poprzednika ACE 2 i zdecydowanie odbiega od innych modeli o podobnej konfiguracji, np SIII Mini. Procesor typowo chiński, choć wyśrubowany, to mało wydajna architektura, jedynie 8GB pamięci i rozbudowana, wysoka edycja wersja Androida powoduje, że zakłądając np. funkcjonowanie antywirusa w tle, przycięcia w obsłudze MENU nie będą należały do rzadkości. Mam wrażenie, że ekran jest też gorszy niż w ACE 2, nie mówiąc o SIII Mini. Za tą cenę, ok. 700 zł, telefon ogólnie rozczarowuje. Zaleta to modem LTE (w niektórych wersjach), oraz dobre podświetlenie ekranu (trzeba je niestety ustawiać ręcznie z uwagi na brak sensora oświetlenia zewnętrznego).

  Opinie napisał(a) dnia

 2. Firma Samsung przyjęła typowo rynkowe podejście na masówkę. Pomysł na ten telefon, wykonanie zewnętrzane i podzespoły to klasyczny Chińczyk firmowany przez Koreański koncern. Już na pierwszy rzut oka przykuwają uwagę czarne kropki obok przedniej kamery, udające sensory oświetlenia, których w tym telefonie próżno szukać - wielu klientów da się nabrać. Jakość plastiku przypomina raczej zabawki i jest gorsza od poprzednika ACE 2 i zdecydowanie odbiega od innych modeli o podobnej konfiguracji, np SIII Mini. Procesor typowo chiński, choć wyśrubowany, to mało wydajna architektura, jedynie 8GB pamięci i rozbudowana, wysoka edycja wersja Androida powoduje, że zakłądając np. funkcjonowanie antywirusa w tle, przycięcia w obsłudze MENU nie będą należały do rzadkości. Mam wrażenie, że ekran jest też gorszy niż w ACE 2, nie mówiąc o SIII Mini. Za tą cenę, ok. 700 zł, telefon ogólnie rozczarowuje. Zaleta to modem LTE (w niektórych wersjach), oraz dobre podświetlenie ekranu (trzeba je niestety ustawiać ręcznie z uwagi na brak sensora oświetlenia zewnętrznego).

  Opinie napisał(a) dnia

 3. Jest ok, ale czasem sprawia problem

  Opinie napisał(a) kajla23233 dnia

100% poleca ten produkt

SAMSUNG S5830i GALAXY ACE I (ACE 1) czarny
 1. Jeśli chcesz telefon do dzwonienia, pisania, raz za czas internet, youtube to bierz śmiało :) Krótki czas baterii, lecz moge w 100% polecić!

  Opinie napisał(a) Rizek dnia

 2. Zdecydowanie polecam ten telefon wszystkim, którym poprzednie telefony ciagle sie psuły. Zawsze miałam problem z telefonami i dzięki temu telefonowi się skończyły. Cały czas pracuje świetnie ! Jak dla mnie tylko czas pracy baterii jest słaby, cała reszta? Idealna !

  Opinie napisał(a) Paulina dnia

 3. Telefon jak na ten przedział cenowy jest ok. Nie jest to super szybki sprzęt. I to jest jego główna wada. Czasami trzeba chwilę poczekać aż się namyśli nad tym co ma teraz zrobić. Posiadam go pół roku i wiem,że jak będę wymieniał to na coś z wyższej półki aby nie denerwowało mnie to opóźnienie. Poza tym telefon jest udany. Nigdy mnie nie zawiódł. Jeśli ktoś się waha to polecam, chyba,że szuka telefonu aby zainstalować setki aplikacji i gier, to odradzam. telefon tak zwolni,że przy nerwowej osobie może polecieć na podłogę :)

  Opinie napisał(a) Tomek dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki