Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

Samsung Galaxy Ace 3 czarny czy SAMSUNG S5830i GALAXY ACE I (ACE 1) czarny

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Samsung Galaxy Ace 3 czarny
SAMSUNG S5830i GALAXY ACE I (ACE 1) czarny
Remis

Cechy

Samsung
Samsung Galaxy Ace 3 czarny
czy
SAMSUNG
SAMSUNG S5830i GALAXY ACE I (ACE 1) czarny

Opinie

100% poleca ten produkt

Samsung Galaxy Ace 3 czarny
 1. Witam telefon mam od miesiąca (GT-s7275R z LTE), z czystym sumieniem mogę polecić, telefon ma świetny wyświetlacz ostre kolory dobrze podświetlone( lepszy niż ace2 którego miałem wcześniej o s3 mini nie wspomnę) , dwa rdzenie i 1 gb ramu dają rade( wersja LTE ma lepszy i dużo nowszy procesor niż wersje bez LTE!!!, benchmark antutu: ace2=8000, s3mini=11000, ace3LTE=13000) bateria trzyma przyzwoicie, telefon chodzi płynnie..polecam

  Opinie napisał(a) dnia

 2. Telefon posiadam od 2 lat, zaleta jest to, ze nadal działa. Ale jednak od aplikacji bardzo sie tnie, praca na nim przestala być daaawno płynna. Ale wyświetlacz swietnie działa,głośniki też. Internet kiepsko ale do zniesienia. Ogólnie raczej nie polecam jeśli komus zalezy na płynnym działaniu telefonu.

  Opinie napisał(a) february93 dnia

 3. Świetny telefon, bezawaryjny, do rozmawiania oraz smsowania w 100% wystarczy, do większości gier również.

  Opinie napisał(a) dnia

100% poleca ten produkt

SAMSUNG S5830i GALAXY ACE I (ACE 1) czarny
 1. Wszystko fajnie, telefon ładnie działa tylko szkoda, że ma tak mało wbudowanej pamięci, tylko 150MB

  Opinie napisał(a) Krystian dnia

 2. Telefon fajny, ładnie działa tylko szkoda trochę, że tak mało ma wbudowanej pamięci (tylko 150MB) :(

  Opinie napisał(a) dnia

 3. Jeśli chcesz telefon do dzwonienia, pisania, raz za czas internet, youtube to bierz śmiało :) Krótki czas baterii, lecz moge w 100% polecić!

  Opinie napisał(a) Rizek dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki