Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

Prestigio MultiPhone PAP3350 DUO czy Samsung Galaxy S IV (S4) GT-i9505 16GB czarny

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Prestigio MultiPhone PAP3350 DUO
Samsung Galaxy S IV (S4) GT-i9505 16GB czarny
Remis

Cechy

Prestigio
Prestigio MultiPhone PAP3350 DUO
czy
Samsung
Samsung Galaxy S IV (S4) GT-i9505 16GB czarny

Opinie

Brak opinii

Prestigio MultiPhone PAP3350 DUO

100% poleca ten produkt

Samsung Galaxy S IV (S4) GT-i9505 16GB czarny
 1. Smartfon super, jednak Agito przysłało mi smartfon z belgijskiej dystrybucji. A chciałem z polskiej, ponieważ przed złożeniem zamówienia wysłałem zapytanie do Samsung Electronics Polska o naprawy gwarancyjne zagranicznych dystrybucji. Odpowiedź brzmiała: "Uprzejmie informuje, ze modele wskazane przez Pana nie pochodzą z bezpośredniej dystrybucji prowadzonej przez naszą firmę. (...) W przypadku zakupu wskazanych przez Pana modeli, wsparcia związanego z naprawami urządzenia powinien Panu udzielić sprzedawca. MODELE TE NIE POSIADAJĄ GWARANCJI OFEROWANEJ PRZEZ NASZĄ FIRMĘ". Podpisano imię i nazwisko, Samsung Electronics Polska. Reasumując: telefon super, pod warunkiem, że nie zepsuje się na gwarancji. Jeżeli nie chcecie przeżywać takich kłopotów jak ja - kupujcie bezpośrednio z Samsunga.

  Opinie napisał(a) krzysiek_s dnia

 2. super produkt

  Opinie napisał(a) sławek dnia

 3. Zawsze czytam opinie różnych użytkowników zastanawiając się nad kupnem czegoś, stąd czuję się zobowiązany podzielić się swoim zdaniem. Długo wybierałem - iPhone5 czy Samsung Galaxy S4. Zwyciężył S4. Mam ten telefon od 3 tygodni i jestem b. zadowolony. Super grafika, wyświetlacz 1920 robi swoje. Super zdjęcia - kamerka 13 Mb, fotki i filmiki wychodzą rewelacyjnie , trochę gorzej w nocy ale pamiętajmy że mówimy o telefonie a nie o lustrzance ! Ciekawy pomysł ma wykorzystanie obu kamer do zrobienia jednego zdjęcia czy filmu. Płynne, szybkie przewijanie okien. Działa i sprawdza się przewijanie zdjęc w galerii czy stron w internecie bez dotykania aparatu. Co bardzo ważne - dzwoni, nie zgubił mi dotąd żadnego połączenia, nie wiesza się. Miałem wcześniej Galaxy S PLUS, bardzo często zrywał połączenia. Ladnie chodzi Internet zarówno po WiFi jak i po 3G. Kosztował nie mało, ale wydaje m i się że warto było. Miałem wątpliwości co do rozmiaru, jest ok. Galaxy Note moim zdaniem jest już za duży. Używam Internet/aplikacje biurowe/gry - 60% - telefon 40%. Polecam. Jabłko - owszem dla ludzi, Słyszałem że osobom majętnym nie wypada pokazywać się z szajsungiem... Cóż ... najbiedniejsi są często najbogatsi. Kupiłem ten telefon dla swojej osobistej satysfakcji i aby go używać a nie po to żeby go pokazywać znajomym. Im pokazuję zdjęcia - są zachwyceni ;-) Pozdrawiam

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  wysoka jakość wykonania
  stosunek jakości do ceny
  spełnia oczekiwania
  wygląd
  dzwoni
  Wady
  cena
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki