Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

PENTAGRAM MONSTER P430-1 czarny czy Sony Xperia ion LT28 czarny

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
PENTAGRAM MONSTER P430-1 czarny
Sony Xperia ion LT28 czarny
Remis

Cechy

PENTAGRAM
PENTAGRAM MONSTER P430-1 czarny
czy
Sony
Sony Xperia ion LT28 czarny

Opinie

100% poleca ten produkt

PENTAGRAM MONSTER P430-1 czarny
 1. Wygląd ma może trochę toporny. Ale za to jest bardzo funkcjonalny. Praktyczny wyświetlacz, slot na dwie karty sim. No i bateria. Długo trzyma. W końcu trochę waży.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  spełnia oczekiwania
 2. Posiadam jako pierwszy tel. HTC One X, który bardzo cenię, natomiast Monster odbiega jakością wykonania i szybkością lecz nie na tyle jaka jest różnica w cenie (prawie trzykrotna). Ma nawet przewagę ; mowa o baterii, jest znakomita!!! Polecam bez żadnych podtekstów.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  cena
  stosunek jakości do ceny
  spełnia oczekiwania
 3. Świetna maszyna. Jako zagorzały Nokiowiec stwierdzam,że Pentagram zrobił naprawdę niezły produkt. I jak zobzczyłem miny koleżanek i kolegów z pracy ( a pracuję w UK) jak im powiedziałem,że to polski telefon... bezcenne. Szczególnie zaskoczeni są Angole ale w bardzo pozytywny sposób. Tu każdy ma albo Iphona albo Galaxy. Więc odmienność = sensacja. A bateria powala ich na kolana... Producent powinien to wykorzystać. Zwłaszcza,ze w tej cenie można kupić co najwyżej słuchawki do Iphona ;-)))). Brawo dla producenta. Oby tak dalej !!! Cena rewelka.

  Opinie napisał(a) Misiowy dnia

Brak opinii

Sony Xperia ion LT28 czarny
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki