Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

OV Vertis 02 Dual Core czy Samsung GALAXY S II PLUS NFC czarny (GT-I9105UANDBT)

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
OV Vertis 02 Dual Core
Samsung GALAXY S II PLUS NFC czarny (GT-I9105UANDBT)
Remis

Cechy

OV
OV Vertis 02 Dual Core
czy
Samsung
Samsung GALAXY S II PLUS NFC czarny (GT-I9105UANDBT)

Opinie

Brak opinii

OV Vertis 02 Dual Core

100% poleca ten produkt

Samsung GALAXY S II PLUS NFC czarny (GT-I9105UANDBT)
  1. Bardzo fajny telefon za niską cenę. Dosyć wydajny, bardzo poręczny. Głośnik fajnie gra. Nie trzeszczy. Wersja ulepszona galaxy s2. Polecam w tej cenie.

    Opinie napisał(a) mateusz dnia

  2. używam od 4 lat bez żadnych problemów, nie wymieniałem baterii ale już się o to prosi, ponieważ czasami poziom baterii nagle spada z 80% do np 13%

    Opinie napisał(a) klk dnia

  3. Telefon wysokiej klasy za dobre pieniądze. Zaufany producent. Baterie posiadam dwie, bo jednak szybko je zżera. Czasami coś tam przytnie, ale ogólna ocena to 4-. Polecam. :))

    Opinie napisał(a) Jakub dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki