Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

Nokia Lumia 925 szary czy PRESTIGIO MultiPhone 3400 DUO Czarny

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Nokia Lumia 925 szary
PRESTIGIO MultiPhone 3400 DUO Czarny
Remis

Cechy

Nokia
Nokia Lumia 925 szary
czy
PRESTIGIO
PRESTIGIO MultiPhone 3400 DUO Czarny

Opinie

100% poleca ten produkt

Nokia Lumia 925 szary
 1. Jak najbardziej opinia pozytywna. Super telefon. Na uwagę zasługuje płynność działania systemu.

  Opinie napisał(a) Paweł dnia

 2. Mam wrażenie, że krytyka smartfonów z WP pochodzi od osób które nigdy go nie używały. Zdecydowanie polecam do użytku biznesowego.

  Opinie napisał(a) Mrord dnia

 3. Telefonik mam od miesiąca. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Obsługa telefonu jest intuicyjna (może na początku przesiadka z androida jest trochę kłopotliwa ale to kwestia dnia). Wszystko działa płynnie bez żadnych zacięć. Aparat wystarczający (zdjęcia w słabych warunkach oświetleniowych super). Bateria w zależności od użytkowania trzyma 2 dni. Jedyny mały minusik to za mniejszy niż w androidzie wybór aplikacji w sklepie (dla mnie ilość aplikacji jest wystarczająca). Dlatego jeżeli nie zależy nam na gadżetach takich jak kolorowe widgety (co czasami wprowadza niezły chaos) to nokia ta jest właściwym rozwiązaniem. Kafelki sami układamy i mamy to na czym nam zależy z szybkim i czytelnym dostępem. Na dużą zaletę należy też podać aplikacje NOKIA takie jak darmowa nawigacja czy SMART CAMERA.

  Opinie napisał(a) Jeki dnia

100% poleca ten produkt

PRESTIGIO MultiPhone 3400 DUO Czarny
 1. Brat sobie kupił i jest zadowolony. Tani i bardzo dobry smartfon. Nie zacina się itp. Do dzwonienia i internetu idealny.

  Opinie napisał(a) psejta3 dnia

 2. Telefon jest elegancki i świetnie sprawdzi się dla kobiety. Cena dostosowana do produktu i jego możliwości.

  Opinie napisał(a) Magda dnia

 3. bardzo fajny telefon chodzi plynnie bez zacinek najlepsza na rynku oferta za tak małe pieniądze

  Opinie napisał(a) koko1990 dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki