Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

Nokia Lumia 610 czarny czy Samsung GALAXY S II PLUS NFC biały (GT-I9105CWNDBT)

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Nokia Lumia 610 czarny
Samsung GALAXY S II PLUS NFC biały (GT-I9105CWNDBT)
Remis

Cechy

Nokia
Nokia Lumia 610 czarny
czy
Samsung
Samsung GALAXY S II PLUS NFC biały (GT-I9105CWNDBT)

Opinie

100% poleca ten produkt

Nokia Lumia 610 czarny
 1. Wszystkie negatywne opinie na temat Nokia Lumia 610 okazały się nie prawdziwe,w moim odczuciu.Widzę wiele zalet które przesłaniają pewne drobne nie dociągnięcia.Polecam zakup tego telefonu bo za naprawdę nie duże pieniądze można nabyć,dobry markowy produkt spełniający oczekiwania przeciętnego użytkownika.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  cena
  szybkość
  długa żywotność baterii
  dobry aparat fotograficzny
 2. Mam lumię 610 prawie od miesiąca. Myślę, że już dość dobrze ją poznałem i... : telefon ok, ale posiada kilka minusów. Po pierwsze wszystko trzeba robić za pośrednictwem internetu lub komputera, nie pasuje stara aplikacja nokia ovi suite, trzeba ściągnąć zune'a, ale ten programik w porównaniu do poprzednika na mnie robi gorsze wrażenie. Ściągnąć mapy do nawigacji można tylko i wyłącznie za pośrednictwem wi-fi - innej możliwości nie ma... Nawigacja w porównaniu do nokii 5230 i gorsza i lepsza. Gorsza, bo nie mam możliwości wprowadzania punktów pośrednich, zmiany trasy na szybszą, krótszą etc., lepsza, bo znacznie łatwiej łapie sygnał - no i niezaprzeczalny atut - jest bezpłatna, nie wymaga połączenia z internetem. Przez kilka dni bawiłem się telefonu nie włączając opcji lokalizacji i dostępu do internetu - hmm słabo... Po połączeniu z internetem za pośrednictwem alikacji marketplace można ściągnąć sporo ciekawych aplikacji i wtedy ten telefon zaczyna mieć sens. Mnóstwo aplikacji jest bezpłatnych i to jest atut. Na przykład latarka - używa flasha jako latarki - super!, liczniki - zlicza minuty, sms-y, transmisję danych, ringtones - dzwonki - bardzo fajne. A i tutaj minus - nic nie prześlesz na telefon ani z niego za pośrednictwem bluetooth - nie ma takiej opcji... Zatem dzwonki również z marketplace. Można swoje utwory przerabiać na dzwonki, ale... w komputerze za pośrednictwem specjalnego programu audiacity - utwór nie może mieć więcej niż 1mb oraz 40 sekund, w zune trzeba zmienić format pliku na ringtone - sporo zabawy. Fajna opcja z personalizacją pulpitu, można dowolnie przyklejać i odklejać kafelki. Fajna obudowa - mam niebieską, czuły ekran dotykowy, wytrzymała - zdążyła mi już spaść i na szczęście zero śladów. Przyzwoity aparat z opcją kręcenia filmów i flashem. Ogólnie telefon ok, ale pod warunkiem, że ktoś lubi się trochę pobawić. Do samego dzwonienia nie polecam, używanie bez internetu mija się z celem. Bateria przy intensywnej pracy około 1 - 1,5 dnia, przy opcji dzwonienia z czuwaniem około 3 dni. No i cena jest przyzwoita jak na taki telefon.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  cena
  wytrzymałość
  atrakcyjny design
  silny sygnał
  duży wyświetlacz
  funkcjonalny gps
  Wady
  wolny
  skomplikowana obsługa
 3. bardzo dobry telefon w dobrej cenie,bardzo dobrze chodzi internet,czytelny wyświetlacz,łatwy w obsłudze, minusem jest brak slotu karty pamięci

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  cena
  łatwość użycia
  atrakcyjny design
  długa żywotność baterii
  duży wyświetlacz

100% poleca ten produkt

Samsung GALAXY S II PLUS NFC biały (GT-I9105CWNDBT)
 1. Dobry telefon za rozsądne pieniądze jedynie bateria mogłaby być mocniejsza

  Opinie napisał(a) przemek7531 dnia

 2. Hermes entreprise de parfum a ��t�� exploit��e de 50 ans, vers la fin des ann��es 1990 , son entreprise de parfum soudainement mont�� en fl��che, class�� 12 sur le march�� fran?ais , la soci��t�� est un petit , par rapport �� ses nombreux concurrents puissants - facilement d��plac��s fiche Charlize long, Nicole Kidman pour aider �� Dior , Chanel ,

  Opinie napisał(a) *****://maillot-de-bain-femme-shorty.p1.fr/ dnia

 3. Jest Super POLECAM !!! !!! !!!

  Opinie napisał(a) Samsung Galaxy S II plus dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki