Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

Przeciwnicy

Nokia 108 Dual Sim Czarny

Nokia 108 Dual Sim Czarny

Rekomendacje

Opinie

  1. Sprawdza sie w kazdym zastosowaniu

    Opinie napisał(a) zuzia dnia

  2. Funkcjonalny, łatwy w obsłudze telefon. Idealny do dzwonienia. Bateria wytrzymuje ponad tydzień. Minusem jest brak możliwości tworzenia notatek.

    Opinie napisał(a) szejk1991 dnia

  3. Niewątpliwie jest to całkiem przystępny telefon w dobrej cenie. Polecić go można zwłaszcza dla osób, które w pracy są narażone na zniszczenie telefonu i korzystanie ze smartfona nie wchodzi w grę a do tego potrzeba 2 nr tel.

    Opinie napisał(a) Damian dnia


comments powered by Disqus