Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

LG P710 Swift L7 II Czarny czy Nokia Asha 503 czarny

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
LG P710 Swift L7 II Czarny
Nokia Asha 503 czarny
Remis

Cechy

LG
LG P710 Swift L7 II Czarny
czy
Nokia
Nokia Asha 503 czarny

Opinie

100% poleca ten produkt

LG P710 Swift L7 II Czarny
 1. fajny aparat, niezła cena

  Opinie napisał(a) janusz dnia

 2. Generalnie użytkuje od 2-3 tygodni, normalny telefon. Jedna uwaga odnośnie ładowania, nie odłączać zaraz po "niby" naładowaniu baterii jak pokazuje że 100% i miga zielone poświetlenie przycisku. Trzymać jeszcze pod ładowarką dłużej. U mnie po odłączeniu zaraz po "niby"? naładowaniu po 15 min już było 90% !!! A zostawiłem na całą noc i licząc od rana po następnych 3,5 dnia mam 53% !!! I tak ma być. Dopiero po 14h bateria miała stan 99% , także przy takim ładowaniu jest b.dobrze. Polecam

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  cena
  stosunek jakości do ceny
  spełnia oczekiwania
  wygląd
 3. Szukałem niedrogiego smartfona, z dobrym aparatem oraz czasem pracy na baterii dłuższym niż jeden dzień. LG, spełnia te oczekiwania.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  wysoka jakość wykonania
  cena
  stosunek jakości do ceny
  Aparat
  spełnia oczekiwania
  wygląd
  czas pracy na baterii

100% poleca ten produkt

Nokia Asha 503 czarny
 1. Bardzo dobrze się sprawdza.

  Opinie napisał(a) Quzi dnia

 2. Nokia Asha jest to seria dla nie wymagających użytkowników. Cenę ma bardzo niską

  Opinie napisał(a) dnia

 3. 4 BlackBerry w mojej kolekcji mimo obawy o brak klawiszy funkcjonalnych dali rade po godzinie użytkowania nie odczuwam ich braku, telefon biznesowy świetnie dostosowany.

  Opinie napisał(a) oli dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki