Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

LG L9 (P760) biały czy Nokia Lumia 625 Czarny

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
LG L9 (P760) biały
Nokia Lumia 625 Czarny
Remis

Cechy

LG
LG L9 (P760) biały
czy
Nokia
Nokia Lumia 625 Czarny

Opinie

100% poleca ten produkt

LG L9 (P760) biały
 1. mam ten telefonik i ogólnie jestem zadowolony wyświetlacz łądnie wyświetla fajnie trzyma się w dłoni, polecam wszystkim

  Opinie napisał(a) dnia

 2. Telefon działa bardzo sprawnie. Nie przywiesza się i nie zamula. Większość gier chodzi płynnie (chociaż telefon zaczyna się mocno grzać przy bardziej wymagających pozycjach). Słuchawki dołączone fabrycznie "nie nadają się do nawet do pchania karuzeli". Aparat działa poprawnie. Największą wadą telefonu jest jego wykonanie. Tylna klapka po zdjęciu gnie się jak papier. Czasami boję się, że się połamie. Miałem przyjemność popsuć go trochę (zbity przedni panel) i muszę pochwalić cenę naprawy w serwisie. Całość wyniosła mnie taniej niż same części na allegro. Jak na swoją cenę jest to całkiem przyzwoity sprzęt. Chociaż chyba lepiej trochę dołożyć i wybrać model 4XHD tego samego producenta.

  Opinie napisał(a) Piotrek dnia

 3. bardzo dobry produkt

  Opinie napisał(a) Darek dnia

100% poleca ten produkt

Nokia Lumia 625 Czarny
 1. Nokie mam od 6 miesięcy spełnia moje wymagania. Wytrzymała bateria i obudowa. polecam

  Opinie napisał(a) Justyna dnia

 2. najlepszy telefon jaki dotychczas miałam :) świetne aparat , super wygląd , bateria trzyma ok 3 dni naprawdę polecam :)

  Opinie napisał(a) dnia

 3. Ogólnie bomba. Kafelki na wyświetlaczu bez problemu. Filmy i zdjęcia bajer.

  Opinie napisał(a) Basia dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki