Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

Huawei Ascend Y530 czarny czy Huawei Y300 Ascend (Y300)

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Huawei Ascend Y530 czarny
Huawei Y300 Ascend (Y300)
Remis

Cechy

Huawei
Huawei Ascend Y530 czarny
czy
Huawei
Huawei Y300 Ascend (Y300)

Opinie

100% poleca ten produkt

Huawei Ascend Y530 czarny
  1. Mam mieszane odczucia co do tego telefonu :-) Posiadam go już rok i z jednej strony jest wytrzymały ( spadł mi z wieży i nadal działa ) oraz wygląd telefonu jak i to że się bardzo krótko ładuje ale z drugej nie można na niego nic zainstalować bo się muli i wiesza :-( minusem jest też waga jak i krótkotrwała bateria urządzenia więc sami widzicie moje zdanie jest podzielone lecz raczej bym nie poleciała kupna akurat TEGO modelu myślę że lepiej jest wydać troszkę więcej i mieć lepszy ;-)

    Opinie napisał(a) Natalia dnia

  2. Nie polecam , im dłużej go mam tym gorzej

    Opinie napisał(a) gość dnia

  3. NIE POLECAM ! Telefon użytkuję już ponad rok , nic nie można zainstalować bo się zacina , na dodatek psuje mi się ekran ! Aparaty robią zdjęcia delikatnie mówiąc złej jakość

    Opinie napisał(a) gość dnia

Brak opinii

Huawei Y300 Ascend (Y300)
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki