Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

HTC Desire 500 czarny czy HTC One Max srebrny

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
HTC Desire 500 czarny
HTC One Max srebrny
Remis

Cechy

HTC
HTC Desire 500 czarny
czy
HTC
HTC One Max srebrny

Opinie

100% poleca ten produkt

HTC Desire 500 czarny
 1. Bardzo dobry telefon, polecam

  Opinie napisał(a) Aidian dnia

 2. Polecam telefonik jak najbardziej, fajnie wykonany, robi świetne zdjęcia, filmy też są w dobrej jakości. Nie zacina się.

  Opinie napisał(a) burberry3 dnia

 3. HtC - to juz 3 telefon tej firmy Z kazdego jestem mega zadowolony

  Opinie napisał(a) dawid dnia

100% poleca ten produkt

HTC One Max srebrny
 1. bardzo poręczny smartfon, który jest wystarczający dla pospolitego kowalskiego, większość programów jak i gier będzie na nim śmigało jak ta lala :)

  Opinie napisał(a) dnia

 2. idealny smartfon dla grafików i wymagających użytkowników którzy potrzebują dużego ekranu np. do tworzenia prezentacji lub czytania książek a także grania w bardzo wymagające gry na maksymalnych detalach bez jakichkolwiek przycięć!

  Opinie napisał(a) dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki