Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

Evolveo StrongPhone Q4 czarny czy Smartphon CAT B15

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Evolveo StrongPhone Q4 czarny
Smartphon CAT B15
Remis

Cechy

Evolveo
Evolveo StrongPhone Q4 czarny
czy
Smartphon
Smartphon CAT B15

Opinie

100% poleca ten produkt

Evolveo StrongPhone Q4 czarny
  1. ogólnie troche sporo kosztował, ale mam co chciałem, teoretycznie niezniszczalny i do tego smartfon, polecam, choć ma pare niedociągnieć , znalazłem na militaria.pl w dobrej cenie

    Opinie napisał(a) lelo dnia

  2. bardzo dobre, solidne wykonanie - polecam

    Opinie napisał(a) Tymon dnia

  3. Swój egzemplarz kupiłem w militaria.pl, miałem punkty na karcie więc wyszła spoko cena po zniżce. Telefon użytkuję od niedawna, więc nie chcę wydawać ostatecznej opinii, ale zapowiada się świetnie.

    Opinie napisał(a) Kim dnia

Brak opinii

Smartphon CAT B15
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki