Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

APPLE IPHONE 4 8GB BIAŁY

APPLE IPHONE 4 8GB BIAŁY

od 899,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

iPhone 4 marki Apple posiada takie same wymiary jak iPhone 3Gs jednak dysponuje nowymi funkcjami i dłuższym czasem korzystania.

Z porównaniu z 3GS, iPhone 4 pozwoli na 2 godziny korzystania więcej, czyli w sumie na 7 godzin korzystania w trybie GSM.

iPhone 4 posiada chip WiFi 802.11 b/g/n i technologię 3G. Pozwoli na korzystanie z wielu aplikacji równocześnie i umożliwi natychmiastowe przejście z jednego do drugiej, co nie obciąża jego akumulatorka i zapewnia skuteczność jego aplikacji.

Smartphone iPhone 4 zawiera 5 megapikselowy sensor foto w przeciwieństwie do poprzednika, który dysponował jedynie 3 megapikselowym sensorem. iPhone 4 marki Apple pozwoli także na filmowanie w HD w rozdzielczości 720p.

iPhone 4 zawiera program FaceTime, ułatwiający tryb video rozmów. Ten nowoczesny telefon komórkowy zawiera dwa sensory, jeden skierowany w kierunku użytkownika a drugi na zewnątrz.

Pozwoli także na łatwe przeglądanie stron internetowych. ten iPhone zawiera jasny i błyszczący 3.5-calowy ekran Retina o rozdzielczości 960 x 640 pikseli. W porównaniu z innymi smartphonami wyróżnia go większa gęstość.

iPhone 4 zawiera chip WiFi 802.11 b/g/n i technologię 3G. Pozwoli na korzystanie z z wielu aplikacji równocześnie.

iPhone 4 marki Apple ułatwia życie.

Przeciwnicy

Apple iPhone 4 8GB biały

Apple iPhone 4 8GB biały

Rekomendacje

Opinie

  1. Jest ok

    Opinie napisał(a) dnia

  2. taki jak oczekiwałem

    Opinie napisał(a) warszawiak dnia

  3. Bo to jest Apple

    Opinie napisał(a) dnia


comments powered by Disqus