Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

Apple iPhone 4 8GB biały czy Huawei Y300 Ascend (Y300)

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Apple iPhone 4 8GB biały
Huawei Y300 Ascend (Y300)
Remis

Cechy

Apple
Apple iPhone 4 8GB biały
czy
Huawei
Huawei Y300 Ascend (Y300)

Opinie

100% poleca ten produkt

Apple iPhone 4 8GB biały
  1. Na początku myślałem że oprócz wyglądu i jakości,telefon nic innego nie ma. Myliłem się Samsung się chowa przy nim a na dodatek wyglądu ani dobrego wykonania jak Iphon nie ma. Nie wiem czemu Ludzie zachwycają się tak Samsungiem jak od S4 Samsung dowala z cenami

    Opinie napisał(a) dnia

  2. ok

    Opinie napisał(a) agnieszka dnia

  3. Iphone jest badzo fajny, wygodny, jest na nim wiele aplikacji. Jedyna wada to niska wytrzymalosc baterii, poza tym telefon jest idealny:) polecam ;)

    Opinie napisał(a) paulinaa dnia

Brak opinii

Huawei Y300 Ascend (Y300)
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki