Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

Apple iPhone 4 8GB biały czy Huawei Y300 Ascend (Y300)

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Apple iPhone 4 8GB biały
Huawei Y300 Ascend (Y300)
Remis

Cechy

Apple
Apple iPhone 4 8GB biały
czy
Huawei
Huawei Y300 Ascend (Y300)

Opinie

100% poleca ten produkt

Apple iPhone 4 8GB biały
  1. Po prostu iPhone

    Opinie napisał(a) dnia

  2. Telefon dostałam na urodziny. Ma jednak .16 GB pamięci. Co najważniejsze, jest on funkcjonalny i bardzo dobrze działa na najnowszym IOSie. Nie zacina, nie zwalnia. Wiadomo, jakbym zainstalowala +1000 aplikacji to telefon by zwolnił, ale przy świadomym użytkowaniu telefon pięknie śmiga. Podoba mi się w nim design, ponieważ najnowsze telefony od Apple'a coraz bardziej przypominają Samsungi i nie mają już tego pięknego looku klasycznego iPhone'a. Jest po prostu ładny! Bateria nie zachwyca, przy WiFi, internecie, aplikacjach itp trzyma ok 1 dnia, ale bez tego wytrzyma kilka. Jedyną wadą jest jego delikatność - trzeba uważać na tył, żeby przy upadku nie pękł oraz na przód, który nie jest odporny na zarysowania. Jaki wniosek? O ten telefon po prostu trzeba dbać. Mimo to, jestem z niego bardzo zadowolona i ten model zdecydowanie każdemu polecę.

    Opinie napisał(a) Ola dnia

  3. Na początku myślałem że oprócz wyglądu i jakości,telefon nic innego nie ma. Myliłem się Samsung się chowa przy nim a na dodatek wyglądu ani dobrego wykonania jak Iphon nie ma. Nie wiem czemu Ludzie zachwycają się tak Samsungiem jak od S4 Samsung dowala z cenami

    Opinie napisał(a) dnia

Brak opinii

Huawei Y300 Ascend (Y300)
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki