Telefon towarzyszy nam niemal bez przerwy, dlatego warto zastanowić się chwilę przed podjęciem decyzji zakupowej. Wybrać nowoczesny telefon dotykowy, a może zostać przy tradycyjnym modelu z klawiaturą zwykłą lub QWERTY? Zdecydować się na smartfona czy wybrać starszy, ale często prostszy w obsłudze telefon? Kupując smartfona musimy wybrać telefon z konkretnym systemem operacyjnym. Który jest najlepszy?  Tego nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć. Zwolennicy iOSa i Androida mogą godzinami sprzeczać się o wyższość swojego systemu operacyjnego.  Warto zwrócić również uwagę na rodzaj aparatu fotograficznego. Często jakość zdjęć zrobionych komórką nie ustępuje jakości zdjęć zrobionych cyfrówką.  Większość aparatów w telefonach ma od 3,2 do 5 Mpix. 

Alcatel One Touch OT-997D czarny czy Nokia 6700 Classic czarny

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
Alcatel One Touch OT-997D czarny
Nokia 6700 Classic czarny
Remis

Cechy

Alcatel
Alcatel One Touch OT-997D czarny
czy
Nokia
Nokia 6700 Classic czarny

Opinie

100% poleca ten produkt

Alcatel One Touch OT-997D czarny
 1. Telefon mam już 1,5 roku. Jest świetny, a dual sim nieoceniony i działający bezbłędnie. Jedyną wadą był dla mnie zbyt jasny ekran, ale po ściągnięciu odpowiedniej apki można i to załatwić. Druga sprawa, jest duży- ale to ma i wady i zalety. Zaletą jest oczywiście to, że oko nam nie wypadnie przy przeglądaniu internetu. Ale do małej kieszeni już nie wejdzie (zresztą jak spora liczba innych smartfonów). Nie ma polskiego menu oraz w razie problemów pozostaje wysyłka tam, skąd został kupiony, a to nie będzie Polska, ponieważ tutaj nie było w ogóle jego dystrybucji.

  Opinie napisał(a) Mirandolina dnia

 2. Telefon spełnia wszelkie oczekiwania odnośnie takiej maszyny. Dzwonienie, pisanie, videorozmowy, poczta email. GaduGadu .. wszystko płynnie i intuicyjnie śmiga. Mnogość ustawień, czasowe wyłączenie telefonu, automatyczne nocne wyłącznie neta itp. Rewelacyjnie działający dualsim. Ot-997D pobija w każdym calu Iphona 4S którego bez sentymentu schowałem w szufladzie.

  Opinie napisał(a) miki dnia

  Zalety
  - same zalety - dual sim pięknie działa
  Wady
  - dla mnie może tylko cena
 3. Telefon wyposażony w dobry dual core procesor co czyni go szybkim 1 GB RAM. . Posiada dobre oprogramowanie ICS 4.0.4 j. Ogólnie sprzęt dobry a w swojej klasie czyli dwusimowców najlepszy. Bardzo dobre rozwiązanie obsługi dwóch kart.

  Opinie napisał(a) Zbigniew dnia

  Zalety
  dual sim dobrze działający obudowa solidna odporny na zachlapanie i wilgoć płynna praca dobre ogólne parametry Cena
  Wady
  Może wyświetlacz mógłby być Gorilla Glass

Brak opinii

Nokia 6700 Classic czarny
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki